Spojte se s námi

Bydlení snů v montované dřevostavbě

Články reality

Bydlení snů v montované dřevostavbě

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu a rádi byste si nyní nechali poradit, jaký typ domu by se mohl stát tím nejlepším právě pro Vás? K velmi oblíbeným stavbám rodinných domů v současné době patří zejména montované dřevostavby. Ve velkém počtu se staví zejména ve skandinávských zemích, ale také u našich německy hovořících sousedů, tedy v Rakousku a Německu.


ilustrační foto: stavex.cz

Také v České republice se začíná tento typ domů dostávat do popředí. Také společnost Stavex se zabývá stavbou montovaných dřevostaveb. Jako ukázka montovaných dřevostaveb od společnosti Stavex Vám může posloužit vzorová dřevostavba na klíč, která byla postavena v Nových Dvorech na ulici Ke Hřišti 306. Na tento dům se můžete přijít podívat od pondělí do soboty. Více informací ke společnosti Stavex i její nabídce naleznete na této webové adrese www.stavex.cz.

Mezi výhody montovaných dřevostaveb patří zejména jejich rychlá výroba. Montované dřevostavby totiž představují suchou výstavbu, která umožňuje stavět dům také v zimním období. Také nároky na dopravu daného materiálu jsou oproti materiálům u jiných domů minimální. Stavba je montována z jednotlivých prvků, jejichž rozměry a hmotnost je v porovnání s materiály jiných domů zanedbatelná. Kromě toho jsou montované dřevostavby vysoce ekologické.

Montované dřevostavby jsou také vysoce šetrné vůči životnímu prostředí. Je všeobecně známé, že při výrobě stavebních částí se spotřebuje méně energie než u cihlových nebo zděných domů. Nechejte si postavit domov Vašich snů od společnosti Stavex a prožijte příští Vánoce již v novém domě!

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Články reality

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru