Spojte se s námi

Čištění koberců i sedacích souprav Olomouc

Články interiér

Čištění koberců i sedacích souprav Olomouc

Rozhodli jste se na podzim udělat řádný pořádek ve Vaší domácnosti a rádi byste nechali vyčistit také sedací soupravu a její čalounění? Svěřte se do péče společnosti Šachmat, která nabízí čištění koberců i sedacích souprav.


ilustrační foto: sachmat.com

Čištění koberců Olomouc provádí toto čištění profesionálním extrakčním způsobem, ke kterému jí napomáhají prvotřídní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie.

Extrakční čištění představuje způsob čištění, který se provádí tak zvanou mokrou formou. Čistící roztok je v takovém případě vpraven hluboko do vlákna čištěného materiálu, nečistota je rozpuštěna následně vysáta do sběrné nádoby. Čistící roztok tvoří přiměřené množství čisticího prostředku přímo určeného pro tuto čistící metodu, rozmíchaného ve vodě o teplotě 40 – 50 °C.

Pomocí mokrého čištění je možné odstranit nečistoty všech druhů společně s mastnými skvrnami a hloubkovou špínou. Při extrakčním čistění nedochází pouze k vysání špíny, ale také k odstranění prachu a roztočů, kteří jsou lidskému oku na první pohled téměř neviditelní, avšak právě v kobercích a sedacích soupravách se jim velmi dobře daří.S čištěním sedaček Olomouc budete maximálně spokojeni.

Společnost Šachmat doporučuje domácnostem, v nichž se pohybují čtyřnozí mazlíčci, provádět mokré čištění alespoň jednou za rok. To se samé platí také pro alergiky. Konkrétní cenovou nabídku společnosti Šachmat naleznete na této webové adrese www.sachmat.com.

Rychlé schnutí umožňuje provádět čistění koberců i čalounění v jakémkoliv ročním období. Při extrakčním čištění dochází také k regeneraci vlákna koberce. Využijte také Vy jedinečné nabídky společnosti Šachmat a nechejte si vyčistit koberce či sedací soupravu!

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Články interiér

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru