Spojte se s námi

Dětské koberce k Vánocům

Články interiér

Dětské koberce k Vánocům

Rozhodli jste se, že letos pod stromeček Vašim dětem nově vybavíte jejich dětský pokojíček? Pak byste určitě neměli zapomenout na výběr koberce. Společnost Vopi Vám velmi ráda pomůže s výběrem. Koberec pro děti by měl být nejen vyroben z kvalitních materiálů, ale také by měl být pohodlný a příjemný na dotyk.


ilustrační foto: vopi.cz – dětský koberec Disney Cars

Zejména malé děti tráví velmi rádi čas při hraní na zemi, neboť tak mohou velmi pohodlně jezdit s jejich autíčky po ploše podlahy nebo si stavět hrad z kostek.

Koberce od Vopi umí vykouzlit i z toho nejobyčejnějšího dětského pokoje království. Zatímco dříve Vás Váš syn prosil, abyste mu na čtvrtky tvrdých papírů nakreslila silnici, nyní s 3D kobercem AMIGO 305 street budou mít Vaše děti nejen teplou pokrývku podlahy v pokoji, ale také ideální podložku ke hraní. Více inspirace naleznete na této webové adrese www.vopi.cz/detske-koberce/.

Nejen však dětské koberce, na nichž je znázorněna silnice, ale také dětský koberec s městem a pláží či dětský koberec Farma jsou u dětí velmi oblíbené. Děti, které milují zvířata, si budou velmi rádi hrát na dětském koberci ZOO new. Ve Vopi však nenajdete pouze koberce do chlapeckých pokojů, ale také do pokojíčků pro holky. Charmmy Kitty, Disney Tinkerbell, Disney Sněhurka a Princezny i Včelka Mája a Tabaluga jsou velmi oblíbené modely koberců do dívčích pokojů.

Společnost Vopi však není pouze prodejcem a výrobcem dětských koberců, ale v jejím nabídkovém katalogu najdete také bohatou nabídku nejrůznějších nášlapů na schody, které ochrání Vaše schody před poničením. Kromě toho Vás nášlapy na schody chrání před uklouznutí.

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Články interiér

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru