Spojte se s námi

Jarní zahrádka s kapradinami

Články zahrada

Jarní zahrádka s kapradinami

Přemýšlíte již nyní, jak byste mohli zkrášlit Vaši zahrádku? To opravdové kouzlo jí můžete dodat pomocí zasazení kapradin od internetového zahradnictví Rosteto. Nejen však kapradiny, ale také bambusy si můžete objednat z tohoto internetového zahradnictví.

kapradiny

ilustrační foto: bambusy.cz

kapradinách je známo, že patří mezi nejkrásnější květiny vůbec. Oblíbené jsou zejména pro svůj nevšední vzhled. Pro kapradiny je charakteristické také to, že velmi rychle rostou. K jejich dalším kladným vlastnostem náleží to, že jejich pořizovací cena je velmi nízká. Pěstovat je můžete, jak v pohodlí Vaší domácnosti, tak venku na zahrádce. Ačkoliv si to málokdy uvědomujeme, není žádným tajemstvím, že kapradiny byly mezi námi již před čtyři sta miliony let.

Existují druhy, které se vyskytují v australských, asijských, amerických i afrických tropech. Jiné druhy se vyskytují v tropech celého světa. Překvapením může být, že některé druhy kapradin se objevují na takových území, jako je Aljaška, Island nebo Grónsko. V domácnostech, kde se topí kamny, se daří kapradinám obzvlášť dobře. Kapradinami můžete ozdobit fontánky, které dodávají domácnosti potřebnou vlhkost.

Právě ta skvěle svědčí také těmto rostlinám. Internetové zahradnictví Rosteto www.bambusy.cz disponuje zejména kapradinami, které mohou být jedinečným doplňkem Vaší zahrádky. Velmi oblíbený je zejména netík dlanitý.

Svědčí mu, když je umístěn mimo přímé slunce. Krásně vynikne zejména s kamenitým pozadím či jako podrost. Hodí se také jaké nádobová rostlina pro chladné zimní zahrady. Svým vzhledem Vás okouzlí také kapraď příbuzná.

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Články zahrada

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru