Spojte se s námi

Nabídka práce v úklidu Praha

Komerční sdělení

Nabídka práce v úklidu Praha

Vlastníte společnost a rádi byste ráno nacházeli Vaše kancelářské prostory vzorně uklizené? Začněte spolupracovat se společností Service Crew. Tato společnost se zabývá úklidem kancelářských i bytových prostor.


ilustrační foto: pixabay.com – PublicDomainPictures

Její nabídku si můžete prohlédnout zde servicecrew.cz. Tato společnost si zakládá na kvalitě a vřelém přístupu ke každému zákazníkovi. Jako jedna z mála společností upřednostňuje vysávání společných prostor bytových domů namísto běžného a méně efektivního zametání. Vysávání totiž poskytuje možnost řádného úklidu, jak prachu, tak nečistot.

Zatímco při zametání jsou na podlaze snadno ponechané lidské vlasy či zvířecí chlupy, s vysáváním se Vám to stát nemůže.Základem úspěchu úklidové firmy Praha 4 je také to, že garantuje použití odpovídajícího množství čisté vody a čisticího prostředku na metr čtvereční uklizené plochy. U úklidu komerčních prostor tato společnost nabízí úklid obchodních prostor, skladů, hal i ubytovacích zařízení. V obchodních prostorách si můžete nechat od naší společnosti uklidit, jak podlahy, tak umýt okna či uklidit výtahy. Samozřejmostí je také úklid toalet a zajištění doplňování hygienického materiálu. Service Crew nabízí také vynášení košů na odpadky a úklid parkoviště a venkovního přístup do objektu. Nabídka práce v úklidu Prahaje skutečně pestrá.

Úklid ubytovacích zařízení je ideální zejména pro hotely, penziony a ubytovny. Pokoje pro Vaše hosty budou díky našim službám vždy špičkově připravené pro další hosty. Spolehnout se můžete na Service Crew také v oblasti vysávání a mytí podlah, utírání prachu, výměny prádla či praní a žehlení.

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Komerční sdělení

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru