Spojte se s námi

Připravte se na zimu, pořiďte si krbová kamna

Ostatní

Připravte se na zimu, pořiďte si krbová kamna

Zimní sezona už je za dveřmi a máme tedy nejvyšší čas popřemýšlet o pořízení krbových kamen, která by nám chladné zimní dny co nejvíce zpříjemnila. Pohled do plápolajícího ohně navíc působí velmi romanticky a navozuje tak skvělou domácí atmosféru.


Ilustrační fotografie: globaltherm.cz

Proč bychom si měli krbová kamna pořídit

Spousta majitelů krbových kamen si je zakoupila jako vhodnou interiérovou dekoraci, která je navíc velmi praktická a kromě toho, že například v obývacím pokoji skvěle vypadá, může jej i velmi snadno vytopit. To je druhý důvod, proč si krbová kamna lidé pořizují. Jedná se o snadný a poměrně levný způsob vytápění nejen jedné místnosti, ve které se krb nachází, ale i zbylého interiéru. Krbová kamna totiž mohou být napojena na teplovzdušné rozvody a své teplo tak rozvádět po celém domě.

Vybíráme krbová kamna

Jednou z možných alternativ při výběru krbových kamen jsou kamna litinová, od kterých můžeme očekávat starobylý vzhled. Jste-li naopak milovníky klasiky, pak se patrně raději přikloníte k variantě kamen kachlových, která mohou být svým obložením zcela přizpůsobená vašemu interiéru, čímž do něj skutečně skvěle zapadnou. Rozhodnout se také musíte mezi kamny klasickými a rohovými. Obě varianty můžete následně doplnit elegantním stojanem na dřevo nebo brikety. Odměnou vám bude nejen skvělá atmosféra, ale také příjemné teplo.

 

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Ostatní

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru