Spojte se s námi

Prodejny a vzorkovny BEST, beton od profesionála

Komerční sdělení

Prodejny a vzorkovny BEST, beton od profesionála

Tradiční český výrobce betonových stavebních prvků BEST má kromě svých prodejen také vzorkovny. Co vás v těchto provozech čeká?

Kde prodejny najdete

BEST se rodí v roce 1990 v Rybnici u Plzně pod taktovkou Tomáše Březiny. Podnikovou prodejnu a zároveň sídlo společnost tu najdete dosud.

Aktuálně značka BEST vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 35 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. Mimo to disponuje také 3 štěrkopískovými lomy. Jedná se tak o stabilní značku, která je dnes jedničkou ve svém oboru.

Odpovídá tomu také zákaznický servis. Podnikové prodejny a vzorkovny BEST jsou rozmístěny po celé republice tak, aby sem měli co nejblíže zákazníci ze všech koutů Česka. Konkrétně najdete BEST v Praze-Nehvizdech, dále v Mohelnici, v Ostravě, v Božicích u Znojma, v Lučici u Chlumce nad Cidlinou, ve Vraníně u Třeboně, Poleradech u Mostu a právě v již úvodem vzpomínané Rybnici na Plzeňsku.

Tu vám nejbližší si můžete dohledat také prostřednictvím oficiálních webových stránek, kde je k dispozici i interaktivní mapa. Případně můžete využít snadné nalezení nejbližší pobočky zadáním aktuálního místa pobytu.

Všechny prodejny jsou otevřené také během sobotního dopoledne. Než se do nich ale vypravíte, ověřte si například přes internet aktuální provozní dobu.

Jak to vypadá uvnitř prodejny

Prodejny jsou rozděleny na vnitřní a venkovní prostor. Prostorné showroomy nabízejí rozsáhlou ukázku moderního využití betonu. Celá prezentace navíc prochází neustálými inovacemi, aby nabídla zákazníkům vždy reprezentativní a praktickou ukázku betonových výrobků.

Samozřejmě můžete využít rovněž bezplatného profesionálního poradenství. Postará se o vás tým proškolených zaměstnanců BEST.

Možnost osobního vyzvednutí

Pakliže preferujete možnost vybrat si zboží ryze v pohodlí domova, máte možnost využít e-shop. Zboží lze zaslat na zadanou adresu, ale vyzvednout si ho je možné také osobně v některé z podnikových prodejen BEST.

Pro vyřešení objednávky a dopravy se rovněž můžete s důvěrou obrátit na obchodní tým BEST, který vám poradí a pomůže zařídit potřebné náležitosti. A to nejen osobně, ale i na zákaznické telefonické lince. Tu lze využít bezplatně.

Proč si koupit betonové prvky BEST

BEST si jednoznačně stojí za vysokou kvalitou svých produktů. Tomu odpovídá i poskytovaná záruka. Ta je na celý sortiment v délce 20 let.

Podložen je důraz na nejvyšší výrobní standardy hned několika faktickými důkazy. Značka jednak užívá tzv. trvalou impregnaci na jednotlivé betonové prvky. Ty zároveň odpovídají i německé kvalitativní normě DIN EN. Tuto normu v současné době produkty v tuzemsku splňovat nemusejí, povinné jsou pouze ty české. Dále lze zmínit také to, že prvky pro pozemní komunikace se vyrábějí v nejvyšší třídě odolnosti proti chemickým rozmrazovacím látkám.

Číst více
Mohlo by vás zajímat...
Klikněte pro komentář

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více v Komerční sdělení

 • Komerční sdělení

  Nabídka práce v úklidu Praha

  Autor

  Vlastníte společnost a rádi byste ráno nacházeli Vaše kancelářské prostory vzorně uklizené? Začněte spolupracovat se společností...

 • Komerční sdělení

  Jaké dárky vybrat pro přátele ke svatbě?

  Autor

  Svatba je slavnostní událost, se kterou se pojí řada pravidel. Obdrželi jste pozvánku na svatbu přátel?...

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru