Spojte se s námi

Rodinný dům na okraji Plzně: Ta pravá lokalita je Letkov!

Reality

Rodinný dům na okraji Plzně: Ta pravá lokalita je Letkov!

průmyslového města se rozhodnout? Chcete rozhodování usnadnit? Pak se zaměřte na nabídku stavebních parcel v plzeňské lokalitě Letkov. Lepší nabídku totiž hned tak nenajdete.


Zdroj: pubec.cz, byty Letkov

Z historie projektu Plzeň-Letkov

V plzeňské lokalitě Letkov byl v roce 2003 dokončen projekt Letkov, V Podlesí I. Projekt sklidil nečekaný úspěch, všechny parcely byly rychle zadané a celý obytný soubor navíc získal Zvláštní cenu poroty v soutěži Best of Reality. Po takovém úspěchu už bylo jen otázkou času, kdy se zahájí výstavba další části podle názvem Letkov, V Podlesí II. Ta slibuje až 111 zasíťovaných parcel s jednotným oplocením, automatickými vraty, poštovní schránkou, domovním zvonkem a dalšími doplňky. Některé z parcel jsou již prodané či zamluvené, avšak stále je z čeho vybírat. Stanete se novými obyvateli i vy?

O obci Letkov

Letkov se nachází přibližně 7 km od centra města Plzně a je snadno dopravně dostupný. Počet jeho obyvatel postupně narůstá. Na počátku letošního roku čítal již 597 osob. V Letkově lze nalézt knihovnu, restaurační zařízení, několik sportovních areálů a především klid, který jistě uvítá řada z vás.

Provedení nabízených stavebních parcel

Zájemci o bydlení v uvedené lokalitě se mohou těšit na nadstandardní provedení stavebních parcel. Odpadnou tak starosti o plyn, elektřinu, vodovod i kanalizaci, jelikož veškeré sítě budou plně připraveny na konkrétním pozemku. V okolí nabízených parcel pochopitelně budou již dokončené komunikace, chodníky i veřejné osvětlení. Nic už nebude stát v cestě vám a vašemu novému bydlení.

Pokud vás tato nabídka zaujala, ale rádi byste se ještě podívali na další pozemky v Plzni a okolí, není nic jednoduššího, než tak učinit.

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Reality

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nahoru